ewit iletişim

e-wit Bilişim, arama motoru optimizasyonu için çözümler üretir ve bu çözümleri geliştirir. Bunun için dünya çapındaki müşterilerine, arama motorları ve sosyal ağlar için uygulanabilir teknolojik servisler sunar.

Kurumsal SEO ; Günümüzün global dünyasında, internetin önemi giderek daha çok artmaktadır. Ana akım medya ve baskılı gazeteciliğin önemi azalırken, sosyal medya ve internet gazeteciliğinin önemi artmaktadır. Bu nedenle pazarlama trendleri de bu değişime ayak uydurmak zorundadır..

Ülkemizde, internet trafiğine çok büyük oranda arama motorları yön vermektedir. Arama motorları içinde ise Google ülkemizde, %90 civarında üzerinde bir paya sahiptir. Bu nedenle kurumsal seo danışmanlığı, hem kurumsal prestij açısından hem de müşterilere ulaşmak açısından son derece önemli noktadadır.

Arama motorlarına verilen reklamlar, doğal (organik) sonuçlar dediğimiz kısımların üstünde veya sağında yer alır. Bu reklamlar için arama motorlarına sürekli olarak ücret ödemeniz gereklidir. SEO ile ilk sıralara gelmeye çalışmak yerine, direk reklam alırım diyebilirsiniz. Ancak bu sürdürülebilir bir çalışma programı değildir. Her alanda olduğu gibi yapılan internet trafiği çalışmalarının da sürdülebilir olması gereklidir.

Peki ama neden sürdülebilir değildir reklamlar? Sadece reklama yönelmek, internet trafiğinizi tek kanala bağlamak anlamına gelir. Yani elinizden o kanal giderse, tüm internet trafiğiniz gider.

Bunun dışında yapılan SEO çalışmaları sadece arama motorlarında üst sıralara yerleşmek için değildir; aynı zamanda ziyaretçilerinize kaliteli bir internet deneyimi sunmak için gereklidir.

Arama motorlarının her geçen algoritma güncellemesi ile kaliteli içerik & sayfa düzeninin önemi daha artmıştır. Bu nedenle SEO çalışması hem arama motorunda üst sıralara yerleşmenizi hem de kaliteli bir web sitesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

En uygun seo optimizasyonu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz | 0 232 450 07 07

Karşıyaka, Bornova, Alsancak, Çankaya, Çeşme, Urla, Foça, Buca, Güzelyalı, Torbalı, Kemalpaşa, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Bayraklı, Karabağlar, Dikili, Ödemiş, Menemen, Menderes, gibi izmirin çeşitli semleri ile, Aydın, Manisa, Denizli, Çanakkale, Muğla başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi'ne anahtar teslim kurulumlar yapmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler ; Market, Şarküteri, Manav, Hal, Tekel Bayii, Benzin İstasyonu, Kuruyemiş, Aktar, Gıda Toptancıları, Konfeksiyon, Giyim, Çorap, İç Çamaşırı, Ayakkabı, Çanta, Elektronik Eşya, Cep Telefonu, Beyaz Eşya, Restaurant, Cafe, Bar, Pastane, Dinlenme Tesisi, Fast Food, Otomotiv Yedek Parça, Makina Sanayi, Otomobil Plaza, İnşaat Yapı Malzemeleri, Boya Hırdavat, Kitap Kırtasiye, Ev Tekstili, Züccaciye, Takı, Oyuncak, Halı, Mobilya, Saat, Aksesuar, Kozmetik, Parfümeri

İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimiz; market barkod sistemi izmir, tekstil barkod sistemi izmir, şarküteri barkod sistemi izmir, kantin yönetim sistemi izmir, kuruyemiş barkod sistemi izmir, ayakkabı mağaza sistemi izmir, restaurant restoran cafe sipariş sistemi izmir, adisyon sistemi izmir, paket servis sistemi izmir, yedek parça takip sistemi izmir, barkodlu satış programı izmir, hırdavat barkod sistemi, veresiye programı, muhasebe programı, kırtasiye barkod sistemi, tekel büfe barkod sistemi, stok takip programı izmir, market satış programı izmir, mağaza satış programı izmir, barkod okuyucu izmir, barkod yazıcı izmir, fiş yazıcı izmir, barkodlu terazi izmir, yeni nesil yazarkasa izmir, barkod izmir, barkod sistemleri izmir, barkod sistemleri fiyatları, izmir yazarkasa, izmir barkod etiket,